Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Radioforum Strona Główna

Forum Radioforum Strona Główna » Co ślina na język przyniesie » Nurtujące pytania. Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 68, 69, 70  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Wto 22:04, 22 Sie 2006
JonnyZielony
Low ;>

 
Dołączył: 11 Gru 2005
Posty: 1610
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Oxford Shire


nawet na myspace jonny'ego jest wyjaśnione


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 9:45, 23 Sie 2006
2+2=5
Low ;>

 
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 1370
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin


pytanie: co się stało a avatarami? :>


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 11:54, 23 Sie 2006
agata
Administrator

 
Dołączył: 14 Paź 2005
Posty: 518
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wrocław


a co z nimi nie tak?


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 13:10, 23 Sie 2006
2+2=5
Low ;>

 
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 1370
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin


są z powrotem Confused


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 18:30, 23 Sie 2006
maJruda
hunting bear

 
Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 289
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


Dlaczego niektórym się chce, a innym nie? :/


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 20:39, 23 Sie 2006
Pan Stanisław
lucky

 
Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 666
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: z nienacka


bo tym co mogą to się nie chce, a tym co nie mogę się chce.

Skąd wywodzi się nazwa "soap opera"??


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 21:21, 23 Sie 2006
Dexteris
pablo honey

 
Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 380
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


Pan Stanisław napisał:
Skąd wywodzi się nazwa "soap opera"??


"A wszystko zaczęło się w 1934 kiedy to w USA zaczęto nadawać jedną z pierwszych radiowych oper mydlanych. Po 6 latach programy te zajmowały 90% wszystkich sponsorowanych audycji. Opera to ironiczna nazwa wymyślona przez prasę amerykańską. A mydlana gdyż głównymi sponsorami byli producenci środków czyszczących, co wzięło się z faktu, że emitowane dawniej opowieści czy to radiowe, czy telewizyjne nadawane były głównie z myślą o kobietach i dlatego w przerwach reklamowych nadawano głównie reklamy środków do prania, mydeł, itp."

[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 8:27, 24 Sie 2006
RVM
ttmr crew

 
Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 1076
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Trzebiatów. Tjaaa, to tutaj zwijają asfalt na noc...


aww, stasiu, nie jesteś już cool!

czemu ludzie nie idą po ruchomych schodach? czlowiek porusza sie wolniej, a przeciez moglby szybciej. ;>


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 11:42, 24 Sie 2006
wilczyca90
Low ;>

 
Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 1399
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Kraków


Bo im sie nie chce. Ale w londyńskim metrze po lewej stronie schodów biegają po nich :P Jak sobie tam staniesz to zostaniesz zwyzywany albo stratowany. Nie wiem co lepsze.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 13:23, 30 Sie 2006
gosia
paranoid android

 
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


"Do tej pory Muse byli zawsze porównywani do Radiohead i najczęściej tą rywalizację przegrywali. Pozycja Świętych Krów z Oxfordu wywalczona albumem "OK Computer" wydawała się niezagrożona. Tymczasem Muse pomału, acz konsekwentnie z każdym albumem wspinali się coraz wyżej. W końcu podają nam na tacy album, który jest niemal doskonały. Kto wie czy teraz role się nie odwrócą i to nie Radiohead będzie porównywane do tria z Devon? Rywalizacja niewątpliwie bardzo się zaostrzyła."

Przeczytałam to dzisiaj na [link widoczny dla zalogowanych]

Nie wiedziałam w jaki dział wstawić to,ale jakoś tak tutaj mi najbardziej pasowało...
Bo takie zrodziło mi się pytanie: czy dzisiaj jest 1 kwietnia???czy ja jakoś przestałam pojmować??


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 13:54, 30 Sie 2006
Low
ttmr crew

 
Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 2038
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


ej, lol, zacytuje swój opis:

"nowe muse redefiniuje muzyke na 0.0"

dla mnie tyle w temacie. muse do radiohead? ha ha ha. choć nie pieje z zachwytu nad nowymi rh i wcale nie przewiduje świetnej płyty - nadal jest śmieszne.

znalazłaś to w dziale "'humor"?


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 14:05, 30 Sie 2006
gosia
paranoid android

 
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


Low napisał:
znalazłaś to w dziale "'humor"?


No tak właśnie myślałam Very Happy "humor" i to "czarny" Laughing

ale ktoś, kto to napisał bardzo poważnie do sprawy podszedł...Smile i dał taką...hmmm...recenzję od serca Laughing

A Twój opis to chyba zapiszę/zakoduję/zapamiętam, bo właśnie tego mi było potrzeba na określenie moich odczuć po przesłuchaniu nowego muse Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 15:14, 30 Sie 2006
2+2=5
Low ;>

 
Dołączył: 20 Paź 2005
Posty: 1370
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin


gosia napisał:
"Do tej pory Muse byli zawsze porównywani do Radiohead i najczęściej tą rywalizację przegrywali. Pozycja Świętych Krów z Oxfordu wywalczona albumem "OK Computer" wydawała się niezagrożona. Tymczasem Muse pomału, acz konsekwentnie z każdym albumem wspinali się coraz wyżej. W końcu podają nam na tacy album, który jest niemal doskonały. Kto wie czy teraz role się nie odwrócą i to nie Radiohead będzie porównywane do tria z Devon? Rywalizacja niewątpliwie bardzo się zaostrzyła."

Przeczytałam to dzisiaj na [link widoczny dla zalogowanych]

Nie wiedziałam w jaki dział wstawić to,ale jakoś tak tutaj mi najbardziej pasowało...
Bo takie zrodziło mi się pytanie: czy dzisiaj jest 1 kwietnia???czy ja jakoś przestałam pojmować??
lol. a Low wie jak wielki jest lol z muse w moim przypadku.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 16:15, 30 Sie 2006
Pan Stanisław
lucky

 
Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 666
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: z nienacka


ale nie zadałeś pytania 2+2=5. Czemu?


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Śro 16:24, 30 Sie 2006
Low
ttmr crew

 
Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 2038
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


razem z doug marshem sobie teraz piopastwimi się an d tym wywodem, bo się zapowiada absolut.

Cytat:
Słucham "Black Holes And Revelations" i nie mogę wyjść z podziwu dla konsekwencji z jaką Matt Bellamy i jego koledzy pracowali nad swoim własnym style, by w końcu nagrać TAKI album. Stanowią oni dla mnie dowód na to ile jest w stanie wskórać ambicja i pracoholiczna pasja do tworzenia. Co tak bardzo mnie urzekło w najnowszym dziele Muse? Doskonałe, wręcz Arystotelesowskie, proporcje. Wszystkiego jest dokładnie tyle, ile powinno być.


doug: i will say it's a long time, but it's only half a blink

podoba mi się to, ze wszystkiego jest odpowiednia ilość. zważywszy na to, ze tak pierdołowatych riffów NIE BYŁO jeszcze na ani jednej płycie muse. można było ich jechac, ale potajemnie się wsłuchiwało w miażdżący sound guitar i chłoneło patos. choć nigdy nie dąło by się więcej niż 3, to i tak było nieźle. guilty pleasure i to najbardziej schowany w świecie. niestety, na nowej płycie, co najgorsze, gitary nie miażdżą wcale. jest okropnie chujowo. wysłuchałem dwa razy i jesli dla kogoś sfuzzowana gitara to jest "Arystotelewska" (lol, kim był arystotelew?) proporcja, to soryy, ale chyba czas myć uszy lub wyjąc z nich winogrona.

Cytat:
Muse znani są od zawsze ze swojej koncepcji łączenia elektroniki z gitarowym rockiem.


mhm. pianino bardzo elektroniczne. ach, no tak, oni przecież mają w casio swoim taki efekt, ze brzmi jakby nie wiadomo co. no, elektronika. warp, te sprawy.

Cytat:
Syntezatory, samplery, perkusja i gitara grają tu w jednej drużynie, która - tym razem porównanie futbolowe - przypomina bardziej Włochów niż Brazylijczyków. Żaden z instrumentów nie zgłasza aspiracji do zagłuszenia pozostałych. Współgrają doskonale.


szkoda tylko, że cała drużyna ma czerwone kartki i nie mogła zagrac w tym meczu.

Cytat:
Kolejnym elementem, który każe mi zdjąć czapkę przez Muse A.D. 2006 jest różnorodność i bezustannie zmieniający się klimat płyty,


w tym momencie zacząłem się zastanawiać, czy nadal mówimy o muse. to jest chyba ich "najrówniejsza" płyta. w sensie, tam się systematycznie i konsekwentnie nie dzieje nic. raptem ten singiel co kopiuje dare daje rade... znaczy, nie daje rady, ale dare jeden z singli roku.

niestety, tutaj recenzja sie urywa. znaczy, miłosz kończy, pewnie go już boli ręka (haha, obleśne). o ile rozumiałem szwadrony (śmierci) dzieci które doznawąły strasznie origin of symmetry, tak od 2 płyt juz próbuję rozgryźć fenomen popularnosci tego bandu i nic. any ideas?


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Nurtujące pytania.
  Forum Radioforum Strona Główna » Co ślina na język przyniesie
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 59 z 70  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 68, 69, 70  Następny
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin